Zbudujmy razem lepszą przyszłość

Zbudujmy razem lepszą przyszłość

Zbudujmy razem lepszą przyszłość

Materiały Budowlane
RenoVet

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szewcach koło Wrocławia. Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów budowlanych wysokiej jakości. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie handlowe. Gwarantujemy duży wybór produktów, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Współpracujemy z wieloma producentami materiałów budowlanych, hurtowniami, inwestorami, klientami indywidualnymi i wykonawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji.

Z roku na rok staramy się rozszerzać naszą ofertę handlową dopasowując się do wymagań naszych klientów. Posiadamy własny tabor samochodowy – dzięki czemu zapewniamy szybką i terminową dostawę materiału do klienta. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie.

Wszystkie materiały budowlane dostępne od ręki w jednym miejscu

Hurtownia budowlana RenoVet oferuje materiały budowlane w pełnym asortymencie do budowy wymarzonego domu, remontu, mieszkania czy lokalu. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie materiałów budowlanych odbiorcom indywidualnym oraz firmom wykonawczym.

Kompleksowe wsparcie w doborze odpowiednich materiałów budowlanych

Współpracując, dbamy o kontakt z inwestorem/wykonawcą budując przyjazną relację. W profesjonalny sposób doradzamy w wyborze materiały na budowę. Z uwagi na długoletnią działalność, współpracujemy z wieloma producentami. Gwarantujemy każdemu inwestorowi, profesjonalny dobór potrzebnych produktów oraz sprawną realizację prac.

Oryginalne produkty renomowanych marek w najlepszych cenach

Dzięki pełnemu asortymentowi materiałów budowlanych znanych i renomowanych producentów, zapewniamy kompleksową obsługę klienta w zakresie budowy oraz remontu. Atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz indywidualne podejście do każdej wyceny zapewniają obsługę klienta na najwyższym poziomie.

hurtownia materiałów budowlanych wrocław
W ofercie posiadamy materiały i akcesoria niezbędne podczas wykonywania wszelkich prac budowlanych i remontowych.
Transport materiałów na plac budowy - hds
Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać kilkanaście budów jednocześnie.
zamówienia na materiały budowlane wrocław
Przyjmujemy zamówienia składane telefonicznie i przez e-maila.
limity kupieckie dla stałych klientów
Dla stałych klientów istnieje opcja otwarcia limitu kupieckiego.

FIRMY, KTÓRE NAM ZAUFAŁY